ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

شهيد اکبر ابوالحسني در سال 1330 هجري شمسي در روستاي جواديه فلاح بخش نوق شهرستان رفسنجان متولد شد. در زمان تولد و طفوليت خانواده ايشان در فقر و تنگدستي زندگي مي کردند. در سنين 6 تا 9 سالگي به کلاسهاي اکابري قديم مي رفت و درس خواند و بعد از آن به کمک پدرش به کارهاي کشاورزي پرداخت.

شهيد در سنين 12 سالگي به بعد تقريبا به مسائل ديني آشنايي لازم را داشت و دو فريضه ديني (نماز و روزه) را به طور صحيح انجام مي داد. خانواده شهيد داراي دو فرزند پسر و سه فرزند دختر بود که شهيد اکبر ابوالحسني فرزند اول اين خانواده بود.

وي در سن 23 سالگي با دختر عمويش ازدواج کرد که در اوايل ازدواج شهيد صاحب خانه نبود و بعد از 5 سال صاحب خانه شد و همچنين شهيد داراي هفت فرزند مي باشد (سه فرزند پسر و 4 فرزند دختر).

مروري بر وصيت نامه شهيد اکبر ابوالحسني:

بسم الله الرحمن الرحيم

گواهي مي دهم به وحدانيت خداوند يگانه و به رسالت نبي اکرم پيغمبر اسلام و امامت ائمه معصومين صوالت الله اجمعين.

اينجانب وصيت مي کنم چون در موقعيت حساس و سرنوشت ساز که جمهوري اسلامي از هر طرف مورد حمله ناجوانمردانه ابرقدرتها شوروي و آمريکا و اعمالش صدام و صداميان ايران عزيز و نظام عدل جمهوري اسلامي مورد حمله قرار گرفته به حکم وظيفه شرعي وظيفه خود ميدانم که از کيان و عظمت اسلام و آرمان مقدس جمهوري اسلامي، دفاع کنم و حاضرم با جان و دل در اين راه جانم را فداي اسلام و به رتبه عالي شهادت نائل آيم.

زهي افتخار و بسي سرافرازي است هميشه در طول تاريخ مکتب و سرزمين مقدس اسلام مورد هجوم بيگانگان بوده و شهيدان از صدر اسلام در زمان پيامبر عظيم الشأن و ولي گرامي اش اميرالمؤمنين و فرزند والاگوهرش حسين بن علي (ع) داشته و اکنون که نظام جمهوري اسلام و امير مستضعفان جهان، امام خميني بوجود آمده و از بدو تأسيس آن مورد توطئه ها و حمله ها قرارگرفته و الحمدالله يکي بعد از ديگري به صورت معجزه پيش رفته و به پيش مي رود تا اهداف عالي اسلام و نظام عدل الهي را در تمام ابعاد آن مستقر و پياده کند.

لذا بر همه ما واجب است که اين مقام والاي عمر ولي و ولايت فقيه نايب برحقش امام زمان اطاعت کنيم و موانع را برطرف و پرچم پرافتخار ايران اسلامي را در سراسر جهان به اهتزاز در آوريم و به اميد آن روز، تکرار مي کنم که من داوطلبانه با کمال اشتياق و شور و شوق اين راه را انتخاب کردم و اميدوارم مانند برادران به خون آغشته عزيزم، نيز به شهادت و به لقاءالله که آرزوي من است برسم، زيرا همه از خدائيم و به سوي خدا مي رويم چه بهتر از آنکه من اين امانت را جان خويش را در راه او نثار کنم، لذا سفارشم به همه همسنگرانم و مسلمانان اين مسير را بپيمايند و از مقام ولايت فقيه اطاعت کنند و براي استقرار نظام جمهوري بکوشيم ما ايرانيان آزاد و آباد و مستقل و سربلند داشته باشيم.

اگر من در اين راه به شهادت رسيدم، به فيض شهادت راه داشته ام ، جنازه ام را در کنار شهيدان عزيز همسنگرانم در بهشت زهرا الهيه، جواديه به خاک بسپاريد و سفارشم به پدر عزيزم و مادر عزيزم و بازماندگان آن است که بعد از شهادتم زياد ناله و اندوه به خود راه ندهند و بي طاقتي و زجري بدهند، شهادت ، شهادت است اين که غم ندارد، بلکه شادي آفرين است.

به فرزندان نور چشم من ، محمدرضا عزيزم، فاطمه عزيزم، جواد عزيزم و زهرا عزيزم سفارش مي کنم راه خدا را در پيش گيرند و مسير حق و اسلام منصرف نشوند و به همسرم سکينه، سفارش مي کنم که در تربيت فرزندانم بکوشد تا فرزندان صالح و قدر همه مسلمانان را به جا آورند و قرض مردم را تحويل دهند.

سلام گرم من به همه. به رهبر عزيزالشأن اسلام، امام خميني به اميد روزي که پرچم پرافتخار ايران در سراسر قله هاي کشوري جهان به اهتزاز در آيد و مستضعفين از چنگال ابرقدرتهاي جهان نجات ببخشند. اميد دعاي خير دارم که بر من قرآن و فاتحه بخوانند و از خداوند بزرگ مرا بخواهند و در ضمن تقدير و سپاسم را از گروه رزمنده ، بسيج جواديه، الهيه، سپاه پاسداران انقلاب اسلامي رفسنجان ابراز اميدواري و براي همه آنها فتح و پيروز و سلامت کامل آرزومندم.

والسلام عليکم و رحمه الله و برکاته

خدايا خدايا تو را به جان مهدي تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار

خاطرات شهيد اکبر ابوالحسني (دستخط)

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: شهيد ,اسلام ,فرزند ,شهادت ,جمهوري ,اکبر ,شهيد اکبر ,اکبر ابوالحسني ,امام خميني ,ولايت فقيه ,پرچم پرافتخار ,پرچم پرافتخار ايران
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موضوعات مختلف و متنوع تکنولوژی جلوه ی بهاری ostadsalam2 شرکت خردمندان عکس پروفایل Tyrone نوين خانه Rob اوج یادگیری