ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

آگاه باشيد كه ما سرباز خميني بزرگ هستيم و ما كفن شهادت همان لباس بسيجي است پوشيده ايم و در درياي خون شنا ميكنيم تا به ساحل آزادي برسيم.شهيد حاج علي محمدي پور سال 1338 در روستاي دقوق اباد رفسنجان به دنيا آمد. تحصيلات ابتدائي را در سه قريه شروع کرد. اما به علت دوري راه ومشکلات ديگر مجبور شد مدتي ترک تحصيل کند سپس به همراه دوستش به يزد آمد .
به زودي علي به مطالعه جدي کتابهاي مذهبي روي آورد و با اوج گيري حرکت مردم در سالهاي 55 و 56 به مبارزان مسلمان پيوست. شهرهاي استان خوزستان و کرمان خاطرات زيادي از فعاليتهاي سياسي ومسلحانه علي در سال هاي انقلاب دارند.
علي بعد از انقلاب عازم کردستان وسپس جبهه هاي جنگ جنوب شد از آن زمان تا آخر عمر پر برکتش همواره در جبهه بود.
سال 1361 به جبهه اعزام و در عملياتهاي متعددي شرکت کرد.ايشان در سال 63 در عمليات بدر فرمانده گروهان بود وسپس جانشين فرمانده گردان شد و تا عمليات والفجر 8 در اين مسئوليت ماند.
وي در تاريخ 1365/10/19 در حالي که فرمانده گردان 412لشکر41ثارالله را عهده دار بود، در منطقه شلمچه به شهادت رسيد.


وصيت نامه شهيد حاج علي محمدي پور:
خدايا اگر چه لياقت بندگي و رزمندگي در راهت را ندارم اما آمدم به اين ميدان نبردبا كفر با آنان كه مخالفت با دين تو را ميكنند.
آمدم با آناني بجنگم كه عزت و شرافت اسلام را مورد هجوم قرار دادند با تمام تجهيزاتي كه ابر جنايتكاران در اختيارشان گذاشتند خدايا تو شاهدي كه به صغير و كبير ما رحم نكردند و با مردم ما چه كردند با اسلام و قران و مساجد تو چه كردند.
خدايا تو را شكر ميگوييم كه اين راه را يعني جهاد در راهت را نصيب اين بنده بي لياقت نمودي. خدايا دوستان و عزيزانم همه رفتند من ماندم با روي سياه و خجالت از خودت. اي كسي كه راه اسلام و دينت را به من نشان دادي. پايان راه را شهادت را روزيم فرما كه سخت در فراق تو مي سوزم در فراق بندگان مخلصت كه به سوي تو آمده اند يعني برادران همسنگرم و تواني برايم نمانده . فراق خودت -فراق دوستانم آنان كه به عشق تو سوختند .


خدايا خودت خوب ميداني كه زندگي تلخ ترين چيز برايم شده از همه چيز دنيا استعفا داده ام لحظه ايي نيست كه مرگ از نظرم دور شود .نزديك بودنش را احساس ميكنم اما يك دلهره اي دارم از اينكه كشته شوم و شهيد نباشم واي بر من .


خداوندا بارها آمدم و برگشتم اما به حق خودت و رسولت و علي و فاطمه ات و همه ي ائمه قسمت ميدهم كه حالا ديگر با من آشتي كن.ميدانم بنده ي بدي بودم.ميدانم ولي تو خوبي تو بزرگي تو كريمي تو رحمان و رحيمي با عدالت با من رفتار مكن بلكه با فضلت رفتار كن اگر با ريخته شدن خون ما اسلام حاكم ميگردد پس اي دژخيمان كافر با گلوله هاي خود ما را نقش زمين سازيد.اي توپ ها ,خمپاره ها اي موشك ها آماده ي به خون غلتيدنيم.
اسلام بالاتر است اي دنياييان نادان و منحرف آگاه باشيد كه ما سرباز خميني بزرگيم ما كفن شهادت كه كفن شهادت همان لباس بسيجي است پوشيده ايم و در درياي خون شنا ميكنيم تا به ساحل آزادي برسيم.و به شما اي مردم سست عنصر و از خدا بي خبر كه هرگز رو به جبهه نكرده ايد ميگويم:اگر همه در خانه ها و شهر ها بمانيد و در كانون گرم خانواده خود باشيد و من تا زمانيكه خميني دستور جهاد بدهد در جبهه خواهم ماند. اين بزرگترين افتخار من است و بدانيد كه روزگاري روزگار حساب است .


و به حسابتان خواهند .ادعاي مسلماني ساده است در عمل بايد مردانه بود و بدانيد شهادت آرزوي ماست و تا زمانيكه خداوند بخواهد و اسلام نياز به خون داشته باشد ميدهيم و با دل و جان و با عشق خون ميدهيم و شعارمان شعار حسين است هيهات منه الذله .


من از امام دست بر نخواهم داشت اگر چه خود را لايق سربازي اين امام نميدانم اما دلم خوش است كه او امام من است و افتخارم اين است كه سرباز خميني هستم و بدانيد كه هر كه از او دست بردارد به نيستي رفته است و هر كه يار خميني شود از همه ي مشكلات و آسيبها در امان است.
او امام حق است نائب امام زمان و اطاعت از او بر هر مسلماني واجب است و تو اي مادر و پدر و خواهرانم و برادرانم صابر باشيد و خداي ناكرده دم به شكوه بر نياوريد. امام را ياري كنيد و در اين مصيبت صبر كنيد كه ان الله مع الصابرين . مرا حلال كنيد عفو كنيد كه خداوند مرا ببخشد و بيامرزد و شهيد قرار دهد.
حاج علي محمدي پور


يا در وصيت نامه ديگرش نوشته است :
" اي برادر عرب که به دنبال من مي گردي تا گلوله ات را در سينه ام بنشاني و مرا شهيد کني بدان که تو، حالا دنبال من مي گردي اما روز قيامت من به دنبال تو خواهم گشت با اين تفاوت که تو دنبال من مي گردي که مرا بکشي و من به د نبال تو خواهم گشت تا تو را شفاعت کنم


 


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: شهادت ,اسلام ,امام ,شهيد ,خدايا ,خميني ,سرباز خميني ,آزادي برسيم ,فرمانده گردان ,وصيت نامه ,ساحل آزادي ,ساحل آزادي برسيم
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jessica دلنوشته هایی برای خانوم نون Tricia دل! به دریا میزنم! آموزش طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی Sean ریسوگراف | مرکب ریسوگراف | مستر ریسوگراف Bubba پایش و مدیریت هوشمند نگهداری گیاهان خانگی Hanson